Synergy Beta Carotene 6mg – Blej 1 Merrni 1 në të gjitha barnatoret

Beta carotene është një antioksidant që shndërrohet në vitaminën A dhe luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin tonë. Shtë një nga antioksidantët më të rëndësishëm dhe vepron në luftën kundër radikalëve të lirë dhe është mbrojtësi i shëndetit të enëve të gjakut dhe zemrës sonë. Shtë një nga përbërësit kryesorë në luftën kundër infeksioneve akute dhe kronike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Add to cart